odměrka na kávu 19cm nerez CULINARIA
Kód: MA-325852
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka na kávu CULINARIA 19 cm nerez. délka: 19 cm materiál: nerez 304 (18/8)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022346389 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,033 kg |
| Objem přepravní: | 0,2875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
