odměrka na kávu 7g nerez BS
Kód: MA-204551
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem porce: 7 g materiál: nerez Odměrka na kávu umožní snadné dávkování pro přípravu jednoho šálku kávy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590159093043 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 2,261 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
