odměrka sada 3díl. (0,25+0,5+1,0l) PH TRA
Kód: MA-267218
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odměrka sada 3díl. (0,25 + 0,5 + 1,0 l) PH TRA. sada obsahuje 3 odměrky: - 0,25 l - 0,5 l - 1 l Sada odměrných nádob ACCASA. Plastové odměrky s rukojetí a výlevkou v transparentním provedení. Sada obsahuje nádoby o objemu 0,25 + 0,5 + 1 l.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022423912 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,171 kg |
| Objem přepravní: | 3,528 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
