odměrka sada 6díl. PH CULINARIA
Kód: MA-287762
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada 6 ks odměrek o objemu 1 ml / 5 ml / 15 ml / 50 ml / 100 ml / 125 ml využijete pro dávkování potravin při přípravě mnoha pokrmů. Odměrky jsou vyrobeny z plastu a opatřeny praktickým očkem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022423868 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,4095 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
