odšťavňovač ovoce litina/dřevo
Kód: MA-369315
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odšťavňovač ovoce litina/dřevo. výška: 28 cm hmotnost: 2,58 kg materiál: Litina, dřevěná rukojeť Litinový odšťavovací mlýnek na ovoce BANQUET je ideální pro zpracování drobného ovoce (malin, ostružin, rybízu, jahod), ze kterého připravíte výtečné domácí šťávy a marmelády. Odšťavňovací šnek uvnitř strojku automaticky odděluje u ovoce šťávu od slupek s jadérky a je vybaven šroubem pro nastavení síly odšťavňování. Výsledná šťáva si zachovává všechny hodnotné látky, včetně enzymů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky na nudle a těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.58 kg |
| EAN: | 8591022436646 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,584 kg |
| Objem přepravní: | 7,139 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 29,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
