odstraňovač skvrn JELEN 500ml
Kód: MA-824757
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odstraňovač skvrn JELEN 500 ml. objem: 500 ml Účinný odstraňovač skvrn. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle – s láskou. Používejte výhradně na oděvy, které nevyžadují chemické čištění. Chraňte všechny kovové části oděvů, knoflíky, zipy i nýtky. UFI:WN91-68MS-8001-03EWDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8592613579292 |
| Hloubka přepravní: | 4,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,507 kg |
| Objem přepravní: | 1,0626 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
