odstraňovač vodního kamene Bio Qalton 25g
Kód: MA-823844
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odstraňovač vodního kamene Bio Qalton 25 g Hmotnost: 25 g Speciální prostředek k odstraňování vodního kamene pro celou domácnost. Odstraňovač vodního kamene B-Qalton je ideálním pomocníkem při problémech s vodním kamenem v domácnosti i na pracovišti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594018040131 |
| Hloubka přepravní: | 0,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,025 kg |
| Objem přepravní: | 0,051 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10,9 cm |
| Výška přepravní: | 7,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
