organizér do chladničky 32,5x14,5x8cm PH TRA CULINARIA
Kód: MA-287598
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér do chladničky 32,5 x 14,5 x 8 cm, PH, TRA, CULINARIA. rozměry: 32,5 x 14,5 x 8 cm materiál: plast barva: transparentní Kuchyňský organizér CULINARIA je praktickým pomocníkem do vaší ledničky k uskladnění surovin. Díky tomu budete mít přehled o svých potravinách a udržíte obsah ledničky stále upravený.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022437513 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 3,96 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
