organizér do zásuvky INFINITY 8x8x5cm (XS) PH ŠE (3ks)
Kód: MA-270410
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér do zásuvky INFINITY 8 x 8 x 5 cm (XS) PH ŠE (3 ks). rozměry: 8 x 8 x 5 cm materiál: plast barva: šedá balení: 3 ks Organizér do zásuvek z odolného plastu. Udělejte si ve svých zásuvkách pořádek. I s tím vám pomůže tento kvalitní organizér. Vhodný do domácnosti, kuchyňské linky, do psacího stolu ale i např. do dílny na drobné nářadí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 3253921722002 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,066 kg |
| Objem přepravní: | 0,32 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
