organizér do zásuvky INFINITY 30x8x5cm (L) PH ŠE
Kód: MA-270413
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér do zásuvky INFINITY 30 x 8 x 5 cm (S) PH ŠE. rozměry: 30 x 8 x 5 cm materiál: plast barva: šedá Organizér do zásuvek z odolného plastu. Udělejte si ve svých zásuvkách pořádek. I s tím vám pomůže tento kvalitní organizér. Vhodný do domácnosti, kuchyňské linky, do psacího stolu ale i např. do dílny na drobné nářadí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 3253921725003 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,072 kg |
| Objem přepravní: | 1,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
