organizér do zásuvky PEPE 38x15x5cm PH
Kód: MA-327033
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér do zásuvky PEPE 38 x 15 x 5 cm, PH. rozměry: 38 x 15 x 5 cm materiál: plast Organizér do šuplíku PEPE. V nabídce máme různé velikosti, které se dají v šuplíku kombinovat a tím tak zajistí větší pořádek v zásuvkách. Boxy jsou opatřeny uzamykatelnou lištou, tak aby se dali spojit k sobě a v šuplíku drželi pohromadě. Velikosti se dají různě kombinovat a tím vyplnit celý prostor šuplíku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 4001515999953 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,138 kg |
| Objem přepravní: | 2,736 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
