organizér do zásuvky SISTEMO 30x7,5x5cm PH TRA/ŠE
Kód: MA-270436
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér do zásuvky SISTEMO 30 x 7,5 x 5 cm, PH TRA / ŠE. rozměry: 30 x 7,5 x 5 cm materiál: plast barva: transparentní / šedá Kombinovatelný úložný box z řady SISTEMO do zásuvek a pro uložení všeho v domácnosti i v dílně. Nejen na kuchyňské náčiní, ale i na kancelářské potřeby, kosmetické pomůcky, šití a různé druhy nářadí, prostě každý si vybere podle své potřeby. Úložné boxy SISTEMO jsou jedinečné svou možností vytvářet nekonečné kombinace dle vašich potřeb a rozměrů vašich zásuvek (šuplíků). Výhodou je jejich vnitřní Non-Slip povrch, aby vám menší věci neklouzaly v boxu a zároveň protiskluzová úprava spodní části boxu, aby box držel na svém místě v zásuvce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8013183039202 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 1,125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
