organizér na koření 25x15x9cm PH ŠE
Kód: MA-267357
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér na koření 25 x 15 x 9 cm, PH ŠE. rozměry: 25 x 15 x 9 cm materiál: plast barva: šedá Organizér na koření CULINARIA je praktický pomocník pro ukládání koření v sáčcích. Zásobník je rozdělen na 3 přihrádky, díky kterým si koření snadno rozdělíte podle jednotlivých druhů. Organizér je vyroben z plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907513615309 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 3,375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
