organizér na léky 6 přihrádek PH
Kód: MA-327251
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastový organizér na léky je praktickým pomocníkem pro dávkování léků. Krabička obsahuje šest přihrádek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022411070 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,108 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
