organizér na stůl kul. 14x14x14cm (L),"Y" STYLE, PH KRÉM
Kód: MA-270092
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér na stůl můžete použít jako stojánek na tužky, či jiné kancelářské potřeby a nejen ve vaší kanceláři. Kelímek má velmi moderní design a je vyroben z kvalitního plastu. Lehce omyvatelný. Rozměr: 14 x 14 x 14 cm Materiál: polypropylen Barva: krémováDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 3253920717016 |
| Hloubka přepravní: | 14,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,107 kg |
| Objem přepravní: | 2,882304 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14,4 cm |
| Výška přepravní: | 13,9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
