organizér PROBOX 35,4x10,5x46,4cm PH ŠE
Kód: MA-716949
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Organizér 35,4 x 10,5 x 46,4 cm, PH ŠE. rozměry: 35,4 x 10,5 x 46,4 cm materiál: polypropylen barva: šedá - organizér s více přihrádkami pro uložení malých předmětů - tento zásobník s rukojetí je navržen s možností uzavřít zásobník do boxu 716919 nebo 716921 - vhodný k uspořádání věcí v zásuvce či dílně - rukojeť je pohodlná při přemisťování boxu Organizér je vhodný do myčky. Bezpečné pro potraviny - výrobek je schválen pro styk s potravinami. Výrobek je schválen pro použití v mrazničce. Teplotní odolnost od -20 do +100 C Celsia.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 5707672727598 |
| Hloubka přepravní: | 46,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,557 kg |
| Objem přepravní: | 17,24688 dm3 |
| Šířka přepravní: | 35,4 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
