Tato palička na maso je doplněna tenderizerem, ten je vynikající pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa. Orion Palička na maso a tenderizer na maso lze používat tak, že jednu stranu masa naklepeme a druhou propícháme pomocí tenderizeru. Tenderizer má 18 ostrých hrotů, které po zatlačení na rukojeť prostoupí ochranným krytem a proniknou do plátku syrového masa,kde účinně naruší vnitřní strukturu jeho vláken. Tenderizerem předem upravené maso je po úpravě na pánvi výrazně šťavnatější a křehčí. Jeho účinnost při zvláčňování masa je vysoká, vynikající šťavnaté steaky lze připravit i z levnějších druhů mas,např. falešné svíčkové,roštěnce nebo hovězí kýty. Palička je opatřena očkem na zavěšení.


Zákazníci ke zboží zakoupili

Strojek na maso GURMÁN

Strojek na maso GURMÁN

skladem

133 Kč

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.