ošatka MAGLAČEK oválná 30x20x12cm lakovaná
Kód: MA-331058
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ošatka MAGLAČEK oválná, 30 x 20 x 12 cm, lakovaná. rozměr: 30 x 20 x 12 cm Oválná ošatka MAGLAČEK s uchy je praktický doplněk a pomocník do vaší domácnosti. Lze ji použít jak na skladování např. ovoce či pečiva, tak na odkládání různých drobných věcí, jako jsou např. klíče, vlna, brýle apod. Je vyrobena z lakovéného proutí. Ošatka je vyráběna ručně, vzhled se může lišit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bytové doplňky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591531540100 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 7,2 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Typ: | organizace v kuchyni |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
