ošatka na kynutí 26x13x9cm KLAS
Kód: MA-399643
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ošatka na kynutí 26 x 13 x 9 cm, KLAS. rozměry: 26 x 13 x 9 cm dekor: klas Oválná ošatka z přírodního pedigu, s dekorem klasu, je určena na kynutí chleba. Po použití se doporučuje ošetřit pouze vlhkým hadříkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bytové doplňky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595556459454 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,195 kg |
| Objem přepravní: | 3,276 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
