ošatka na kynutí 28x22x9cm
Kód: MA-266254
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ošatka na kynutí 28 x 22 x 9 cm. rozměry: 28 x 22 x 9 cm Oválná ošatka z přírodního pedigu je určena na kynutí chleba. Po použití se doporučuje ošetřit pouze vlhkým hadříkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bytové doplňky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022614549 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,245 kg |
| Objem přepravní: | 5,742 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
