ošatka na kynutí pr.21cm, v.7,5cm KVĚT
Kód: MA-266253
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ošatka na kynutí pr. 21 cm, v. 7,5 cm, KVĚT. průměr: 21 cm výška: 7,5 cm dekor: květ Kulatá ošatka z přírodního pedigu, s dekorem květu, je určena na kynutí chleba. Po použití se doporučuje ošetřit pouze vlhkým hadříkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bytové doplňky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022614532 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,145 kg |
| Objem přepravní: | 3,528 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
