ostřič nožů 2v1 ALIVIO
Kód: MA-267265
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brousek na nože ALIVIO 2 v 1. délka: 9,5 cm šířka: 4,5 cm výška: 5,2 cm materiál: ABS barva: černá Brousek na nože ALIVIO 2 v 1 je určen pro broušení klasických ocelových kuchyňských nožů. Je vyroben z ABS plastu se soft touch povrchovou úpravou a protiskluzovou základnou pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Brousek je určen pro praváky i leváky a má 2 brusné kameny. Wolframový kámen zajistí zostření čepele a obnovení ostří do optimálního tvaru. Keramický kámen je určený pro leštění čepele a vyrovnání povrchových nerovností.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022443576 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 0,33 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
