ostřič nožů AKCENT nerez
Kód: MA-267350
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ostřič nožů AKCENT, nerez. délka: 18,5 cn šířka: 4 cm materiál: nerez Brousek na nože AKCENT, z nerezové oceli, určený pro rychlé nabroušení ocelových nožů. Je vybaven očkem pro možnost zavěšení, brousek tak je neustále při ruce u pracovní plochy. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022462775 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem přepravní: | 0,432 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
