ostřič nožů s brouskem a držákem PH mix barev
Kód: MA-373017
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ostřič nožů s brouskem a držákem, PH mix barev. materiál: plast, kov mix barev: modrá, žlutá, růžovo-fialová, oranžová, červená, žluto-zelená Ostřič nožů s brouskem a držadlem je určen pro běžné broušení nožů v domácnosti. Ostřič je určený pro rychlé nabroušení. 2 v 1 - obsahuje brusné kotouče a zároveň brusný kámen. Držadlo pro manipulaci, pevný úchop ale i zavěšení ostřiče. Pomocník do kuchyně, který nenechá vaše nože tupé.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5999506051881 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,437 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
