ostřič nožů s držadlem PH mix barev
Kód: MA-373011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ostřič nožů s držadlem, PH mix barev. materiál: plast, kov mix barev: žlutá, červená, modrá, zelená Ostřič nožů s držadlem je určen pro běžné broušení nožů v domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594040660017 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
