ostřič nožů
Kód: MA-399848
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: PP + TRP Ostřič nožů s praktickou tvarovanou rukojetí. Tři varianty broušení - jemné, hrubé a na keramické nože.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590419400475 |
| Barva: | černá/stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 4,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,191 kg |
| Objem přepravní: | 0,72 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ příslušenství: | brousek |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
