ostřič ocel. nožů CULINARIA RED
Kód: MA-369757
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ostřič ocelových nožů CULINARIA RED. Brousek CULINARIA Red je určen pro broušení klasických ocelových kuchyňských nožů, brusná část je osazena keramickými kotoučky, vodící drážka zajišťuje správný úhel ostří. Brousek stačí opřít o pevnou podložku a vodící drážka nasměruje nůž pod správný úhel broušení mezi keramické kotoučky. Broušení je tak velmi snadné a šetrné a přitom velmi kvalitní v porovnání s jinými kuchyňskými ostřiči.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022347300 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,046 kg |
| Objem přepravní: | 1,6445 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
