ostřič ocel. nožů CULINARIA
Kód: MA-268710
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ostřič ocelových nožů CULINARIA.. délka: 16 cm šířka: 5,9 cm materiál: plast / keramika barva: černá hmotnost netto: 0,064 kg hmotnost brutto: 0,0895 kg Brousek CULINARIA je určen pro broušení klasických ocelových kuchyňských nožů, brusná část je osazena keramickými kotoučky, vodící drážka zajišťuje správný úhel ostří. Brousek stačí opřít o pevnou podložku a vodící drážka nasměruje nůž pod správný úhel broušení mezi keramické kotoučky. Broušení je tak velmi snadné a šetrné a přitom velmi kvalitní v porovnání s jinými kuchyňskými ostřiči.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022222782 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem přepravní: | 1,6445 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
