osvěžovač vzduchu 100ml + 5 tyčinek VÁNOČNÍ mix dekorů
Kód: MA-387262
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Osvěžovač vzduchu 100 ml + 5 tyčinek, VÁNOČNÍ, mix dekorů. objem: 100 ml 5 vonných ratanových tyčinek mix 4 druhů: skořice, vánoční strom, červené ovoce, borovice Dárková sada vánočních vůní udělá radost a příjemně provoní domov.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8721037084482 |
| Hloubka přepravní: | 14,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,268 kg |
| Objem přepravní: | 2,446875 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
