otvírač šroubovacích uzávěrů mix barev
Kód: MA-332736
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírač šroubovacích uzávěrů mix barev. mix barev: Univerzální otvírák na několik typů a rozměrů víček, od PET láhve až po několik rozměrů twist víček. Otevírání kečupů, omáček, zavařenin a nápojů bude mnohem snazší.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8001579203061 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 0,414 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | otvírák |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
