otvírák číšnický 3 funkce kov.ČER
Kód: MA-387348
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák číšnický, 3 funkce, kov. ČER. rozměry: 120 x 25 x 14 mm materiál: kov barva: černá Otvírák je skvělý pomocník pro otevírání uzávěrů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8719987470202 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,046 kg |
| Objem přepravní: | 0,204 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 1,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
