otvírák číšnický velký Cr
Kód: MA-279410
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák číšnický, velký, Cr. délka: 14 cm hmotnost: 67 g materiál: nerez Číšnický otvírák je univerzální otvírák / nůž na lahve, v nerezovém provedení. Využijete na otevírání láhví s klasickým korkovým špuntem, ale i korunkovým uzávěrem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8523014080018 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 0,1134 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 0,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
