otvírák konzerv 21x5cm AKCENT nerez
Kód: MA-267349
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ovírák konzerv 21 x 5 cm, AKCENT, nerez. délka: 21 cm šířka: 5 cm materiál: nerez Otvírák na konzervy AKCENT s klasickým křidélkovým patentem, je vyroben z nerezové oceli a je vhodný pro profesionální i domácí použití. Otvírák je opatřen praktickým očkem pro možnost zavěšení. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. myčka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8591022462768 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
