otvírák konzerv boční 18cm ECO NICEL kov.+ PH
Kód: MA-210521
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 18 cm materiál: kov + plast Boční otvírák na konzervy ECO NICEL je ideální pro snadné, rychlé a hlavně bezpečné otevírání všech obvyklých typů konzerv.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8006416233003 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,148 kg |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 0,95711 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 24,2 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | otvírák |
| Výška přepravní: | 11,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
