otvírák konzerv boční 21x4,5cm NATURAL nerez/PP
Kód: MA-369868
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák konzerv boční 21 x 4,5 cm, NATURAL, nerez / PP. rozměry: 21 x 4,5 cm materiál: nerez, polypropylen Otvírák na konzervy NATURAL s klasickým křidélkovým patentem, je vyroben z nerezové oceli a je vhodný pro profesionální i domácí použití. Otvírák je opatřen praktickým očkem pro možnost zavěšení. Řada kuchyňského náčiní NATURAL splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. Držadlo je vyrobeno z polypropylenu a pšeničných otrub.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022579237 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,215 kg |
| Objem přepravní: | 0,648 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
