otvírák konzerv kruhový nerez+dřev.rukojeť
Kód: MA-243381
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 24 cm materiál: nerez, dřevo Kruhový otvírák na kulaté konzervy všech rozměrů, při otevírání nevznikají kovové piliny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594014110463 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,714 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | otvírák |
| Výška přepravní: | 34 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
