otvírák konzerv pravý nerez
Kód: MA-243101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 8 cm materiál: nerez pravý Otvírák konzerv slouží ke snadnému otevření všech druhů konzerv a korunkových uzávěrů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594014110333 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,6615 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | otvírák |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
