otvírák konzerv s křidélky FESTA nerez
Kód: MA-287604
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák konzerv s křidélky FESTA, nerez. materiál: nerez Otvírák na konzervy s křidélky FESTA je praktický pomocník pro otevírání konzerv.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022418529 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,456 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
