otvírák korunk.uzávěrů 15cm TINTO kov+PH
Kód: MA-369221
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák korunkových uzávěrů 15 cm, TINTO, kov + PH. délka: 15 cm materiál: kov, plast Korunkový otvírák na nápoje TINTO nabízí díky svému ergonomickému tvaru maximální komfort při otevírání lahví. Otvírák je vyrobený ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem. Rukojeť je ze speciálního plastu, který má protiskluzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022398425 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 0,6875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
