otvírák korunk.uzávěrů oboustranný nerez
Kód: MA-243401
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 12 cm materiál: nerez Otvírák korunkových uzávěrů oboustranný slouží ke snadnému otvírání uzávěrů u nápojových lahví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594014110449 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,117 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
