Otvírák na korek, chromový CHIANTI Monopol edition
Kód: PA-6255336C


Detailní popis produktu
Vývrtka na korek v podob kostelního zvonu Chianti v chromovém provedení z edice Monopol od spolenosti Westmark. S originálním ostrým závitem Monopol. Vhodné pro otevírání lahví s pírodními i plastovými korky. Obsahuje krabku na korek. Dokonale sladná mechanika.
Pro ulechtilou tekutinu
Tato vysoce kvalitní vývrtka je vyrobena v Nmecku a má originální ostrý závit Monopol. Bhem okamiku uvolní pírodní i plastové korkové zátky bez jejich pokození. Díky ideálnímu padnutí a optimáln sladnému mechanismu mete vývrtku perfektn umístit na hrdlo láhve a zátku velmi snadno vyroubovat - pro úplné otevení Vaeho oblíbeného vína a opravdovou lahdku pro oko i pro mlsné jazýky!
Westmark v edici Monopol
Kvalitní pomocníci od spolenosti Westmark v edici Monopol znamenají kvalitu a eleganci. Jejich funknost je doplnna atraktivním vzhledem a iní z ulechtilých kuchyských pomocník ideální dárek. Ideální pro znalce a milovníky kvalitních vín vyzkouejte! Vá Westmark.
- s originálním ostrým závitem Monopol
- vývrtka s duí
- chromové (letné) provedení
- vhodné pro pírodní i plastové korky
- se krabkou na korek
- dokonale sladná mechanika
- nevhodné do myky na nádobí
- vyrobeno v Nmecku
- záruka 5 let
- materiál: zinkový odlitek, ocel
- rozmry: 150 x 68 x 35 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaření |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.216 kg |
| EAN: | 4004094625565 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
