otvírák na láhve 17,5cm TINTO
Kód: MA-369223
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák na láhve TINTO 17,5 cm má pákový systém, který umožní otevření lahve rychle a bez námahy. Otvírák je vyrobený ze slitinu zinku s pochromovaným povrchem. Rukojeti jsou ze speciálního plastu, který má protiskluzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022398326 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,247 kg |
| Objem přepravní: | 2,5 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
