otvírák na lahve TRIO
Kód: MA-339059
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: kov Otvírák na lahve TRIO je použitelný na otevření Omnia víček u zavařenin + otvírání PET lahví a korunkových uzávěrů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8581560190407 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,0252 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Výška přepravní: | 0,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
