otvírák na víno, uzávěr, kroužek, nálevka sada 4díl.
Kód: MA-399932
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: Zn, ABS Čtyřdílná sada obsahuje otvírák na lahve s vývrtkou a nožíkem, uzávěr na lahve, kroužek na hrdlo láhve, nálevku. Baleno v dárkové krabičce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8590419398444 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,22 kg |
| Objem přepravní: | 0,576 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ barman: | Vývrtka/otvírák |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
