otvírák na víno křídlový 15,5cm UNIPEX kov.
Kód: MA-210611
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 15,5 cm materiál: kov Křídlová vývrtka UNIPEX na korkové zátky, špunty fungující na principu páky se hodí pro všechny běžné uzávěry lahví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590280026125 |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,157 kg |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 13,56 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,3 cm |
| Typ barman: | Vývrtka/otvírák |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
