otvírák na víno křídlový 17cm AKCENT Zn/PP
Kód: MA-368385
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák na víno křídlový 17 cm AKCENT, Zn/PP. rozměry: 17 x 10 cm materiál: slitina zinku s pochromovaným povrchem, násada na hrdlo osazena plastovým krytem Otvírák standard AKCENT s křidélkovým systémem - vývrtka má páková křídla, která po stlačení pomohou snadno vytáhnout špunt z lahve.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022570289 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Materiál: | zinek |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ barman: | Vývrtka/otvírák |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
