otvírák na víno křídlový 18,5cm AKCENT Zn/PH ABS
Kód: MA-370048
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák na víno křídlový 18,5 cm, AKCENT, Zn / PH ABS. výška: 18,5 cm materiál: slitina zinku s pochromovaným povrchem + plast ABS Otvírák na láhve TINTO má křidélkový systém, což znamená, že má páková křídla, která po stlačení pomohou snadno vytáhnout špunt z lahve. Otvírák je vyrobený ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022398401 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,375 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
