otvírák na víno křídlový 18cm CULINARIA DELUXE Cr
Kód: MA-268229
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák na víno křídlový 18 cm, CULINARIA DELUXE, Cr. délka: 18 cm materiál: chrom Otvírák na víno deluxe CULINARIA v chromovém provedení. Robustní konstrukce pro dlouhou životnost, křidélkový systém (vývrtka má páková křídla, která po stlačení pomohou snadno vytáhnout špunt z lahve). Otvírák je vyroben ze slitiny zinku a má pochromovaný povrch, násada na hrdlo je osazena plastovým krytem. Robustní kovová konstrukce otvíráku zaručuje dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 6930756500032 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Materiál: | chrom |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ barman: | Vývrtka/otvírák |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
