otvírák na víno křídlový 24cm APETIT Cr
Kód: MA-267308
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Otvírák na víno křídlový 24 cm, APETIT, Cr. délka: 24 cm šířka: 10 cm materiál: slitina zinku s pochromovaným povrchem, násada na hrdlo osazena plastovým krytem Otvírák standard APETIT, křidélkový systém - vývrtka má páková křídla, která po stlačení pomohou snadno vytáhnout špunt z lahve.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022569894 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,693 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
