otvírák šroubovacích víček univerzální nerez
Kód: MA-243395
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
"délka: 24 cm materiál: nerez Univerzální otvírák nejen šroubovacích víček, ale i klasických zátek nebo víček od zavařenin. Zastane ale i práci běžného otvíráku lahví a využijete ho i při prorážení plechovek."Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594014110531 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,39375 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | otvírák |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
